Gwarancja
najniższych cen
Nowe oryginalne części
z gwarancją
BOGATA oferta
części w Polsce
FACHOWE DORADZTWO
PRZY ZAKUPIE
Promocja tygodnia
Enzymatyczne tabletki do zmywarki 1 szt.
Enzymatyczne tabletki do zmywarki 1 szt.
1,50 zł 0,85 zł
szt.
Czas i koszty dostawy

Zamówienia złożone do godziny 13.00 wysyłamy tego samego dnia (o ile towar jest dostępny z magazynu).

98 % przesyłek kurierskich dociera do naszych klientów już następnego dnia.

Czas i koszt dostawy zależy od rodzaju przesyłki (więcej informacji w stopce strony).

Sposoby płatności

Dostępne sposoby płatności:

- przelew tradycyjny

- płatność gotówką przy odbiorze (kurier lub odbiór w siedzibie firmy)

- przelew online (Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl)

Dla Państwa wygody towar wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej, firmy kurierskiej DPD oraz InPost. W ofercie posiadamy także listy polecone Ecommerce oraz Paczkomaty.

 Nowość !!

W celu usprawnienia odbiorów przesyłek firma InPost od tego roku wprowadziła możliwość płatności kartą dla przesyłek pobraniowych. Nie musicie Państwo mieć przygotowanej, odliczonej gotówki, ponad 2,5 tysiąca kurierów InPost zostało wyposażonych w mobilne terminale płatnicze.

Zobacz katalogi do pobrania,
certyfikaty i pozostałe PDF.

POBIERZ PLIKI

ZADZWOŃ DO NAS:


+48 602 755 091

+48 695 764 384


NAPISZ DO NAS:

biuro@eko-kraina.pl

ZADAJ PYTANIE

ENZYBAC 0,5 kg

Dostępność: duża ilość
Cena: 56,94 zł 56.94
quantity szt.
dodaj do przechowalni

Opis

ENZYBAC - NOWOCZESNY BIOPREPARAT DO SZAMB I OCZYSZCZALNI

Rynek biopreparatów przeżywa w ostatnich latach dynamiczny rozwój – powstają nowe, coraz skuteczniejsze produkty. Wielu klientów jest jednak wciąż niezadowolonych. Brakuje rozwiązań dla szeregu problemów – nieprzyjemnych zapachów, zatkanych drenaży oraz innych trudności przy używaniu oczyszczalni. Niektórzy klienci nie są również skłonni do korzystania z nowych rozwiązań i wybierają te same od lat produkty lub te, które dostępne są w marketach i centrach handlowych.

Naprzeciw wszystkim z Państwa stara się wyjść Firma Bioires z ich nowoczesnym preparatem Enzybac. Staje się on coraz bardziej popularny a ci, którzy kupują go raz, robią to po raz kolejny, co najlepiej świadczy o jego jakości.

Enzybac to wysokiej klasy produkt, nadający się do wszelkiego rodzaju przydomowych oczyszczalni. Sprawnie zadziała zarówno w tych tradycyjnych, jak również zaawansowanych technologicznie, nowoczesnych urządzeniach. Nie muszą Państwo dokonywać zakupu specjalnego preparatu do rozruchu eksploatacji, gdyż wystarczy do tego Enzybac.

Skład produktu to głównie bakterie  oraz immobilizowane enzymy, które przyspieszają procesy biochemicznego rozkładu w ściekach. Powodują one rozkład złożonych związków organicznych (węglowodanów, białek, tłuszczów) na związki proste: dwutlenek węgla, wodę i związki azotu.

Biopreparat Enzybac działa znacznie szybciej i skuteczniej niż inne produkty dostępne na rynku. Już nie będą Państwo musieli zużywać dużej ilości preparatów. Enzybac jest dużo bardziej wydajny od pozostałych tego typu wyrobów.

Enzybac nie powoduje uszkodzeń i korozji instalacji i urządzeń ceramicznych, metalowych oraz wykonanych z tworzyw sztucznych. Enzybac jest też bezpieczny dla ludzi, zwierząt i środowiska naturalnego, ponieważ nie zawiera mikroorganizmów chorobotwórczych, ani związków toksycznych.. Posiada atest PZH.

Preparat pakowany jest po 200g, 0,5 kg, 1 kg, 2 kg, 5 kg oraz występuje w opakowaniach zbiorczych do handlu hurtowego po 25 kg.

 

CECHY PREPARATU ENZYBAC

·       bardzo duża koncentracja niepatogennych mikroorganizmów - około 4 miliardów w jednym gramie (nie oferuje tego większość podobnych produktów)

·      znaczny potencjał do szybkiego namnażania 

·      wysoka skuteczność w rozkładaniu i dekompozycji substancji występujących w ściekach jak: azotyny, amoniak, węglowodany, węglowodory, tłuszcze czy związki fosforu, 

·      duża zawartość immobilizowanych enzymów znacznie przyspiesza procesy w oczyszczalni,

·      ograniczenie rozwoju mikroorganizmów patogennych w ściekach,

·      zachowanie wysokiej skuteczności zarówno w warunkach tlenowych (oczyszczalnie biologiczne)  jak i beztlenowych (osadniki gnilne , szamba)

·      brak szkodliwego wpływu na ludzi, zwierzęta i środowisko naturalne samego preparatu, jak i jego metabolitów.

·      wysoka wydajność nawet przy wahaniach temperatury i wskaźnika pH

 

KORZYŚCI STOSOWANIA PREPARATU ENZYBAC:

·      poprawa jakości ścieków (efekt oczyszczenia),

·      preaprat nadaje się zarówno do eksploatacji oczyszczalni jak i do jej rozruchu

·      nieodwracalne rozbicie struktury chemicznej związków organicznych występujących w ściekach i osadach,

·      rozkład tych związków na mniejsze cząstki o mniej złożonej strukturze,

·      dalsze rozbicie struktury prostych związków organicznych na H2O, CO2  dzięki działaniu wyselekcjonowanych bakterii,

·      ograniczenie negatywnego działania antybiotyków na pracę oczyszczalni przydomowej podczas kuracji jej użytkowników 

·      zanik uciążliwego odoru,

·      zmniejszenie objętości osadów ściekowych i ich mineralizacja,

·      efekt czyszczenia urządzeń kanalizacyjnych i sanitarnych

 

 

ZASTOSOWANIE:

·      Szamba bezodpływowe: (ok 10m3)

pojemności jednorazowo 100-150g (2-3 miarki), Eksploatacyjnie: raz na tydzień 20g (1/2 miarki),

·      Oczyszczalnie przydomowe:

jednorazowo 40g (1 miarka), Eksploatacyjnie: 20g (1/2 miarki) raz na tydzień przez wc, na każdych 3 użytkowników.

Raz na pół roku, aby usunąć substancje organiczną z sieci drenażu rozsączającego i  filtra piaskowego, zaleca się dodatkowe, prewencyjne stosowanie preparatu udrożniającego Enzymix

·      Szamba osiedlowe:

jednorazowo 20g (1/2 miarki) na każdy m3 ścieków
eksploatacja: 3-5g preparatu na każdy m3 ścieków dopływających, raz na tydzień.

·      Latryny, doły gnilne:

Jedną miarkę preparatu rozpuścić w 1 litrze wody i rozlać po powierzchni odchodów. Operację najlepiej powtarzać co drugi dzień, aż do zaniku odoru, a następnie stosować jedną miarkę tygodniowo.
·      Mechaniczno-biologiczne oczyszczalnie ścieków:

UWAGA! Najlepsze efekty uzyskuje się przy dozowaniu preparatu bezpośrednio do sieci kanalizacyjnej lub przepompowni. Zaleca się stosowanie dawki 0,5-2,5g na m3 ścieków. Preparat przed dozowaniem rozpuścić w wodzie - o ile jest to możliwe napowietrzać przez 3 godziny, po czym dozować do sieci. Wyniki badań uzasadniające taką procedurę, są dostępne u producenta preparatu.


Firma Bioires opracowuje we współpracy z najlepszymi firmami na rynku bioprepratów technologie oczyszczania i podczyszczania ścieków. Jest to jeden z elementów ubiegania się o unijne dotacje w zakresie ochrony środowiska. Dobieramy dawkowanie bioprepratów zarówno w tych skomplikowanych przypadkach, dla dużych instytucji jak i dla indywidulanych klientów z gospodarstw domowych. Pomagamy skutecznie rozwiązywać problemy w zakładach komunalnych, zbiorczych oczyszczalniach ścieków oraz dużych firmach produkcyjnych. 


BIOIRES rekomenduje regularne stosowanie biopreparatu Enzybac. To jeden z najlepszych biopreparatów dostępnych na Polskim rynku.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl